O mně

Jmenuji se Jana Coufalová, jsem oděvní konstruktérka a modelářka. Vytvářím střihy na děti i dospělé. Pořádám kurzy šití :) 

IMG_20181130_101043

Můj příběh

Už jako malá holka jsem zasedla k maminčinu šicímu stroji, zkoumala ho a chtěla si vyzkoušet, jak funguje. A tím to všechno začalo....

Když jsem se v 15 letech rozhodovala, kam půjdu po základní škole, volba byla jasná. Chtěla jsem být krejčová. A tak se i stalo. Vyučila jsem se jako dámská krejčová, a protože mě škola bavila, chtěla jsem si dodělat i maturitu.  A tak jsem další dva roky pokračovala v tom co mě baví a poté úspěšně složila maturitu v oboru Oděvnictví. Protože se mi studium zalíbilo, podala jsem si přihlášku na vysokou školu, kam jsem byla přijata a za tři roky jsem úspěšně odpromovala v oboru Technologie a řízení oděvní výroby. 

Poté mě život zavál úplně mimo obor a 5 let jsem pracovala v úplně jiném oboru. Až díky rodičovské dovolené se mi podařilo se do svého milovaného oboru vrátit a už se mi nechce měnit.

Od roku 2017 se intenzivně věnuji tvorbě střihů na děti i dospělé a tvorbě fotonávodů a videonávodů.

V roce 2018 jsem na podzim představila nový produkt a začala vyrábět tištěné střihy.

Co bude dál?.... To nevím. Ale moc se na to těším

Moje vize

V tuto chvíli mám vizi nabízet ucelené služby od koupě střihu, přes návod na ušití oděvu až po poradenství v případě potřeby. Dále bych se také chtěla věnovat kurzům šití, které jsem již v roce 2017 pořádala a měly myslím velký úspěch.  Jsem velmi šťastná, že se mohu věnovat tomu co mě baví a naplňuje:-)